نگارش صحیح متون

19 آگوست 2019 12:55

ضرورت نگارش و ارائه‌ی صحیح متون به قدری است که برخی اوقات، بسیاری کتب و مقالات به دلیل ضعف در نگارش یا خطاهای املایی و نگارشی، از سوی داوران علمی و نیز مخاطبان عمومی، مورد اقبال قرار نمی‌گیرند. این رخداد موجب اتلاف وقت و دوباره‌کاری برای نویسندگان و محققان کشورمان می‌گردد. به همین منظور «تولید محتواهای نوشتاری» جزو خدمات اساسی ما در گروه فرهنگی دانش‌افزا محسوب می‌شود. البته این محتواها صرفاً به حوزه‌های علمی و ادبی محدود نمی‌شود؛ تیم ما قادر است محتواهای مورد نیاز شما را در حوزه‌ی تبلیغات نیز تامین نماید و در این راستا آماده‌ی پذیرش سفارش‌های شما می‌باشد. محتوای نوشتاری همچنان به‌عنوان یکی از روش‌های مهم بازاریابیِ محتوا در نظر گرفته می‌شود و مبنای تولید محتواهای بصری محسوب می‌شود.

از جمله خدمات دیگر ما در بخش نگارش، «گزارش‌نویسی» است. کاربرد گزارش‌‌نویسی برای دانشجویان در حوزه‌ی علمی، برای مدیران و کارمندان در حوزه‌ی اداری و برای پایگاه‌های خبری و تحلیلی در حوزه‌های مختلف مُحرز و مفهوم است. ما می‌توانیم شما را در تنظیم و تدوین یک گزارش مطلوب، یاری دهیم.

«انجام ترجمه» نیز جزو خدمات ما در بخش نگارش و پژوهش است. در حال حاضر تیم ترجمه‌ی ما آمادگی دارد تا سفارش‌‌های شما را در خصوص ترجمه‌ی دو سویه از زبان‌های انگلیسی و عربی به فارسی با بهترین کیفیت انجام دهد.

بدون هیچگونه پیچیدگی و هزینه‌ای فایل خود را برای ما ارسال نمایید تا بهای انجام آن توسط کارشناسان ما برآورد شود و با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر خویش، دستور انجام سفارش‌تان را اعلام نمایید. قیمت خدمات ما در بخش نگارش به عوامل مختلفی همچون زمان تحویل، تعداد کلمات، تخصصی یا عمومی بودن متن و… بستگی دارد. ما سعی می‌کنیم ضمن ارائه‌ی خدمات با حدّاکثر کیفیت، بهای مناسبی را نیز روی خدمات خویش منظور نماییم.

برای اطلاع از ریز خدمات، می‌توانید روی هر یک از بخش‌های زیر کلیک نمایید.

آخرین دیدگاه ها

هنوز نظری درج نشده است. شما اولین نفر باشید.

ثبت دیدگاه شما

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.