تولید محتوا

19 آگوست 2019 15:27

محتوای نوشتاری یکی از مهم‌ترین ابزارهای دستیابی به موفقیت در یک بنگاه یا سازمان است. محتوای نوشتاری خوب می‌تواند آنچه در خزانه‌ی ذهن ما است را به دیگران منتقل کند. می‌تواند دغدغه‌ها و تجارب را پیاده‌سازی کرده و به مخاطب انتقال دهد. محتوای نوشتاری می‌تواند در جامعه‌ی هدف سازمان‌ها یا بنگاه‌های مختلف جریان‌سازی کند. می‌تواند با شکل‌دهی به افکار عمومی، آن را مدیریت نماید. محتوای نوشتاریِ حرفه‌ای، موجب تثبیت جایگاه برند گشته و توانایی آن را دارد که نقش یک بازاریاب و معرّف موفق را برای خدمات یک سازمان یا محصولات یک شرکت ایفا نماید. می‌تواند به سازمان رونق ببخشد یا آنکه فروش یک بنگاه اقتصادی را با تحولی مثبت همراه نماید.

در عصر مجازی که عصر سلطنتِ شبکه‌های اجتماعی بر جهان و روابط انسان‌هاست، محتوای نوشتاریِ جذاب می‌تواند کلیک‌های مخاطبان را ربوده و آن‌ها را در برابر خود بنشاند. همچنین می‌تواند به ایجاد یا تقویت روابطی بینجامد که سرشار از رشد و موفقیت است.

محتوای نوشتاری در پرتو بازنویسی نیز می‌تواند به جلا و غنای متون مختلف از جمله مقالات، کتاب‌ها، نامه‌ها، گزارش‌ها و… کمک نماید. بازنویسی یا پارافریز یا پارافریزینگ(Paraphrasing) اصطلاحی است که در خصوص تفسیر دوباره یا بازنویسی عبارات و جملات یک متن به کار می‌رود طوری که محتوای پیشین آن حفظ شود.

شما می‌توانید سفارش‌های خود را در هر یک از موارد زیر به ما بسپارید:

  • بازنویسی مقاله و کتاب
  • نگارش جزوات آموزشی
  • نگارش نامه‌ها و قراردادها
  • نگارش آیین‌نامه‌ها و اساسنامه‌ها
  • نگارش اخبار و گزارش‌ها
  • نگارش متن سخنرانی‌ها
  • نگارش متون تبلیغاتی

سفارش خود را برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نموده و جزئیات سفارش را از شما جویا شوند. پس از برآورد هزینه‌ی انجام سفارش و اعلام آن به شما، می‌توانید دستور انجام آن را منظور فرمایید.

گروه فرهنگی دانش‌افزا با تکیه بر نیروهای حرفه‌ای و مجرّب، قادر است با تولید محتواهای نوشتاریِ جذّاب، فاخر و روان، شما را در دستیابی به موفقیت یاری نماید. شما می‌توانید از طریق تعیین موضوع برای ما و ثبت سفارش خود، محتواهای نوشتاری مورد نظر خود را با بهترین کیفیت دریافت نمایید.

آخرین دیدگاه ها

هنوز نظری درج نشده است. شما اولین نفر باشید.

ثبت دیدگاه شما

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.